Ознакомьтесь с этим подкастом, а также многими другими

Подкасты доступны без подписки. Мы также предлагаем электронные книги, аудиокниги и многое другое всего за $11.99 в месяц.

Людині потрібна людина || Володимир Станчишин про здорові стосунки, впорядкування реальності та емоційні гойдалки

Людині потрібна людина || Володимир Станчишин про здорові стосунки, впорядкування реальності та емоційні гойдалки

ИзЛюдині потрібна людина


Людині потрібна людина || Володимир Станчишин про здорові стосунки, впорядкування реальності та емоційні гойдалки

ИзЛюдині потрібна людина

оценки:
Длина:
63 минуты
Издано:
2 авг. 2023 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Описание

Друзі, привіт. Мене звати Катя Гайдут і я автор двох подкастів: “Автентика” про нашу українську культуру та “Людині потрібна людина”. 
Хочу почати зі своєї власної рекомендації вам. Будь ласка, прислухайтесь до неї. 
Людині потрібна людина. Все, що ми отримуємо в житті, ми отримуємо через людей. Все що втрачаємо - теж через людей. Щоб не втрачати, а здобувати – треба правильно комунікувати. Проєкт Spilna Mova може цього навчити. Як саме? 
В рамках Живої бібліотеки, кожен місяць онлайн-школа з комунікацій Spilna Mova розбирає з різних сторін одну тему: переговори, конфлікти, презентування ідей, соціальну обізнаність. А тема серпня - побудова стосунків. 
Що буде:
- 2 вебінари про побудову стосунків, книжковий клуб і перемовний турнір. + більше 20 вебінарів в записі від Кріс Косик, Юлі Кудіної, Христини Жук, Андрія Шевчука та інших ТОПів в своїй сфері. 
Якщо у вас є невирішені конфлікти, невпевненість в спілкуванні з людьми вищого статусу, нерозуміння як говорити на складні теми, в тому числі тему грошей, підписуйтесь на живу бібліотеку в спільній мові.

І коротко про бібліотеку.
Жива бібліотека — це бібліотека матеріалів про комунікацію, в основному робочу, яка постійно наповнюється новими темами. В рамках бібліотеки є спільнота з якою ви зустрічаємось, щоб обговорити нагальні проблеми, підтримати один одного, просто поспілкуватись в колі однодумців.
Отже проєкт цікавий, якісний, лінк залишаю в описі епізоду. Доєднуйтесь! 
https://www.spilnamova.school/

А зараз повертаємось до інтерв’ю.
Сьогодні наше інтерв’ю з психотерапевтом Володею Станчишиним. Так, як більше місяця я провела у Львові, в нас була можливість зустрітися та записати подкаст.

Ми говорили про те, як кожен з нас зреагував на війну та як себе зцілив. Говорили про упорядкування реальності та наскільки саме такий спосіб рятує тоді, коли навколо повних хаос. Обговорили стосунки та те, чому війна підсвічує те, на що ми раніше не звертали увагу. 
Де знайти мене?

https://www.instagram.com/katyagajdut/
Издано:
2 авг. 2023 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Издания этой серии (100)

Друзі, привіт. Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина”. Кожен тиждень я спілкуюсь з близькими по духу людьми про емоції, самопізнання, критичне мислення та психологічну гігієну. Також у мене є Patreon. Долучайтесь та підтримуйте український контент. https://www.patreon.com/user?u=25074410