Ознакомьтесь с этим подкастом, а также многими другими

Подкасты доступны без подписки. Мы также предлагаем электронные книги, аудиокниги и многое другое всего за $11.99 в месяц.

Людині потрібна людина || Маша Олійник про те, як обирати себе, не бігти від своїх бажань та про підказки Всесвіту

Людині потрібна людина || Маша Олійник про те, як обирати себе, не бігти від своїх бажань та про підказки Всесвіту

ИзЛюдині потрібна людина


Людині потрібна людина || Маша Олійник про те, як обирати себе, не бігти від своїх бажань та про підказки Всесвіту

ИзЛюдині потрібна людина

оценки:
Длина:
66 минут
Издано:
10 авг. 2023 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Описание

Друзі, привіт. Хочу почати цей подкаст зі своєї власної історії. Весь червень та майже липень я була у Львові. І так склалося життя, що в момент сильних ракетних обстрілів я була досить поряд. Чула вібрації, приліт ракет, бачила, як двері в підвалі винесло від вибухової хвилі. 
Мені було дуже страшно. Проте на наступний день життя закрутилося, я поїхала в гори, і думала, що відпочила, видихнула. Повернувшись до Києва зловила себе в тривозі, наче вже наперед намагалася проконтролювати щось, що контролювати просто не треба.
Я постійно дивилася телеграм-канали, слідкувала за повідомленнями і в момент зрозуміла: що я не допрожила той страх. 
Тому одягла на себе маску, як в літаку, та звернулась до психолога. І почала працювати з темою страху, який зловила. Що змінилось в моєму житті після психолога? З'явилися ті самі причинно-наслідкові зв'язки, яких так не вистачало. З'явився простір, де мені не страшно сказати про те, що в ту ніч я боялась так, як ніколи. Що я була одна, що просто злякалася. 
І мені стало легче. Я побачила себе, страх і дала цьому страху безпечний простір для вираження.
Якщо ви ловите в думках страхи, не робіть як я. Не залишайте їх просто. Вони таким чином говорять про те, що саме час їх допрожити та відпустити. 
Якщо ви в пошуках психолога, в Україні з’явився проєкт Rozmova — це платформа перевірених психотерапевтів, де ви можете знайти свою людину, свого спеціаліста, який допоможе допрожити та відпустити. 
Основне: спробувати. По промокоду podcast для моїх слухачів буде діяти знижка 20 % на першу сесію. 
Лінк на Rozmova залишаю в описі епізоду. Не будьте до себе байдужими.

----
А зараз переходимо до інтерв’ю. Сьогодні моя розмова з Машею Олійник. Маша — маркетинг-директор Goodwine, а також консультант по стилю. Ми пили, хто чай, а хто каву і говорили про дуже особисті речі. Про те, як змістити фокус з зовнішнього на внутрішнє. Чому виникає бажання бути постійно в соціумі і у дії, і так мало часу приділяти собі та своєму внутрішньому світу. 
Говорили про діру, як образ емоційного болю. Як заліковувати те, що болить ментально? Як піклуватися про себе сповільненням та прислуханням до своїх бажань. 
Говорили про підказки Всесвіту. Про те, що все, що навкруги нас має значення: важливо тільки звернути увагу. Говорили про стосунки та відповідальність. А також про Францію, медитативні практики та повернення в Україну. 
Інтерв’ю - глибина. І я запрошую вас до прослуховування. 


https://www.patreon.com/katyagajdut
Издано:
10 авг. 2023 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Издания этой серии (100)

Друзі, привіт. Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина”. Кожен тиждень я спілкуюсь з близькими по духу людьми про емоції, самопізнання, критичне мислення та психологічну гігієну. Також у мене є Patreon. Долучайтесь та підтримуйте український контент. https://www.patreon.com/user?u=25074410