Ознакомьтесь с этим подкастом, а также многими другими

Подкасты доступны без подписки. Мы также предлагаем электронные книги, аудиокниги и многое другое всего за $11.99 в месяц.

Людині потрібна людина || Саша Бородіна про трансформаційний рік, бажання та свою правду

Людині потрібна людина || Саша Бородіна про трансформаційний рік, бажання та свою правду

ИзЛюдині потрібна людина


Людині потрібна людина || Саша Бородіна про трансформаційний рік, бажання та свою правду

ИзЛюдині потрібна людина

оценки:
Длина:
74 минуты
Издано:
27 дек. 2023 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Описание

Друзі, привіт.
Maybelline запустив проєкт Brave Together, щоб підтримати ментальне здоров’я української молоді та надати безкоштовну психологічну консультацію всім, хто цього потребує.
Психологічну допомогу в проєкті Brave Together надають спеціалісти з фонду UA Mental Help, які мають відповідну для цього кваліфікацію.
Я вас дуже прошу, не нехтувати словом психолога, його думкою, підтримкою і просто взяти і отримати безкоштовну допомогу. 
Звертайтесь, будь ласка, за номером телефона, який я вкажу в описі епізоду або через чат-бот.
?за номером телефону: 0800 331 200 ?
в чат — бот: @mnybravetogether_bot
Проєкт Brave Together від Maybelline — це любов до себе та свого ментального стану. Бережіть себе.
А зараз переходимо до подкасту. На завершення року я підготувала інтерв’ю з Сашою Бородіною.
Саша - директорка з креативних комунікацій технологічної компанії Roosh. Насправді, це інтерв’ю зізнання, інтерв’ю оголення та правда.
Ми з Сашою пройшлись по трансформаційним моментам 2023 року. Зрозуміли, де були тонкі місця. Саша розповіла про те, що була досить близька до розриву стосунків. Та про прийняте рішення бути ближчими та рухатися в одному напрямі.
Ми говорили про пошук ідеальної жінки в собі та про те, що ми часто ховаємо свої страхи за такою звичною здавалось потребою - бути жіночною, подобатися іншим. У кожного цей страх свій.
Ми говорили про те, хто ти без постійного пошуку та вдосконалення себе? Про що ти як жінка. Це дуже глибокі діалоги, які ми не дозавершили.
Тому я зараз публікую наше інтерв’ю з Сашою і буду чекати наступний випуск, який ми вже погодили. В якому Саша поділиться своїм досвідом вживання грибів, які впливають на психіку та допомагають працювати з глибокими травмами. Але це все буде. А поки, запрошую вас до нашого подкасту. Заварюйте каву та починаймо. 
---
Міжнародна бізнес-школа Laba допомагає професійно розививатся і зростати. 
На сайтіa laba ви можете обрати один з десятків бізнес-курсів від топ-менеджерів провідних українських і міжнародних компаній. 
Також Laba Goup активно донатить. З початку повномасштабного вторгнення компанія задонатила більше 14 мільйонів гривень Силам оборони України і на гуманітарні потреби.
Продовжуйте навчатись та розширюватися у знаннях!
---

Де знайти Сашу?

https://www.instagram.com/alexandra_borodina/

Де знайти мене?

https://www.instagram.com/katyagajdut/
Издано:
27 дек. 2023 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Издания этой серии (100)

Друзі, привіт. Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина”. Кожен тиждень я спілкуюсь з близькими по духу людьми про емоції, самопізнання, критичне мислення та психологічну гігієну. Також у мене є Patreon. Долучайтесь та підтримуйте український контент. https://www.patreon.com/user?u=25074410