Ознакомьтесь с этим подкастом, а также многими другими

Подкасты доступны без подписки. Мы также предлагаем электронные книги, аудиокниги и многое другое всего за $11.99 в месяц.

Людині потрібна людина || Яна Морган про очищення, живопис та вираження себе

Людині потрібна людина || Яна Морган про очищення, живопис та вираження себе

ИзЛюдині потрібна людина


Людині потрібна людина || Яна Морган про очищення, живопис та вираження себе

ИзЛюдині потрібна людина

оценки:
Длина:
73 минуты
Издано:
9 дек. 2022 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Описание

Друзі, привіт! Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина”. Сьогодні знайомлю вас з нашою українською художницею із Одеси Яною Морган. Яна малює у незвичному стилі і я назвала цей стиль духовним та наповнюючим. Це абстракція, проте з елементами сильних та чистих кольорів та силуетів.
Також Яна проводить благодійні майстер-класи для дітей з інклюзією. А також майстер-класи живопису з ціллю вираження себе та свого стану в картині.
У Яни цікаве життя: раніше працювала у сфері логістики, мала стабільний та високий дохід, проте в певний момент зрозуміла, що йде не своєю дорогою. Та розвернула себе на 180 С і пішла дійсну туди, куди хотіла - через свій страх. Зараз Яна подорожує по світу з художніми майстер-класами  і тимчасово живе у Мюнхені.

Ми говорили про те, де брати сміливість, щоб жити своє життя саме в тому ритмі, баченні, бажанні, як хочеться. Де шукати очищення від нав'язливих думок інших людей та внутрішнього неспокою.

Як виражати себе в кожному дні, і не важливо, в одязі та стилі, у роботі чи в написанні картин.

Інтерв’ю чуттєве та спокійне. І я запрошую вас до прослуховування.
---
Де знайти Яну?

https://www.instagram.com/morganempirebuilding/

Де знайти мене?

https://www.instagram.com/katyagajdut/

---
підтримка проекту дуже важлива. долучайтесь до патронів та Patreon!
https://www.patreon.com/katyagajdut
Издано:
9 дек. 2022 г.
Формат:
Эпизод подкаста

Издания этой серии (100)

Друзі, привіт. Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина”. Кожен тиждень я спілкуюсь з близькими по духу людьми про емоції, самопізнання, критичне мислення та психологічну гігієну. Також у мене є Patreon. Долучайтесь та підтримуйте український контент. https://www.patreon.com/user?u=25074410